Page Loader

Proje Bilgileri

Lokum Evler doğa ile içiçe olan peyzajı, son derece kullanışlı olan daire planları ve konumu itibari ile aile hayatının konforuna öncelik tanıyarak kurgulandı.

  • Lokasyon: Tuzla-Aydın
  • Konut Adedi: 742
  • Proje İçeriği: 6 Normal Blok, 1 Rezidans Bloğu, 1 Sosyal Tesis, 2 Açık Havuz, 1 Ticari Alan Toplam Arazi Alanı Toplam Arazi Alanı 52.116 m2
  • Daire Tipleri: 1+1,2+1, 3+1
  • Yeşil Alan Yüzdesi: %67,37
  • Toplam Arazi Alanı: 52.116 m2
  • Proje Mimarı: Mutlu Çilingiroğlu Mimar Mimarlık

 

Sosyal Alan

Seyir terasları, Yüzme havuzu, güneşlenme terası, basket sahası, bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, fitness alanı

Projenin Konsepti

Oturumcunun ihtiyacını karşılayan aile yaşantısına uygun, peyzajıyla mahalle havasını yansıtan, yatırımcının yatırımına değer katan hızla gelişmeye devam eden, bölgedeki konut talebini daire planları ve proje özellikleri ile karşılayan bir proje.

Projenin Öne Çıkan Özellikleri

Fonksiyonel m² ler, düşük aidat , tamamı kapalı mutfaklı ve balkonlu daireler, kapalı otopark, lokasyon avantajı, sosyal tesisler, çift cepheli ışık alan daireler, geniş yeşil alanlar ve sosyal peyzaj.

Hakkımızda

Metropolist ve DKY İnşaat ortak projesi olan Lokum Evler, Tuzla'da hayata geçirilen, İstanbul'un en modernist ve sosyal konut projelerinden biridir. 1961 yılından bu yana gerçekleştirdiği prestijli konut projeleriyle sektöre yön veren İbrahim Dumankaya Holding'in deneyimi ve Metropolist Yapı'nın dinamizmiyle hayat bulan Lokum Evler'de, modern hayatın ve geleneksel kültürün tüm parçaları bir araya geliyor. Lokum Evler Projesi, doğayla iç içe olan sosyal peyzaj alanları ve başarılı mimarisiyle, modern şehir hayatında kaybolmaya yüz tutmuş olan 'mahallelilik' ve 'komşuluk' ilişkilerini yeniden canlandırıyor. Hem nostaljik, hem doğal, hem de modern bir yaşam alanı sunan Lokum Evler, yeni bir hayata başlamak isteyenler için benzersiz bir fırsat sunuyor.